O nás

Jsme sportovní zařízení rodinného typu. Důraz klademe na osobní přístup a snažíme se maximálně vycházet vstříc vašim individuálním potřebám. Ideální zejména pro ty, kterým jsou cizí velká sportovní centra. Nejsme neosobní továrna.

Děkujeme všem, kteří k nám rádi chodíte a pomáháte nám vytvářet jedinečnou pohodovou atmosféru fitka.

 

Sídlíme ve 3.patře OD DON, na Gočárově třídě v Hradci Králové. Dostanete se k nám výtahem, který najdete na konci chodby přes vchod do Jitony.

Z kardio zóny máte krásný výhled na Ulrichovo náměstí, celé fitko působí vzdušně, díky oknům, která jsou po celém obvodu posilovny.

Fitko je vybaveno profesionálními stroji značky Grün sport, v kardio zóně najdete 3 běžecké pásy od Life Fitness, 2 eliptické trenažery, stepper a 2 stacionární kola, a jako novinku zde můžete vyzkoušet spinningová kola Schwinn Elite, nebo veslovací trenažer.

K dispozici jsou navíc dva sály. Jeden s tatami, který můžete použít k rozcvičení před a k protažení po Vašem tréninku – v případě, že sál není rezervován. V druhém sále, zatím s boxovaxím pytlem, připravujeme menší workout zonu, pro cvičení s vlastní vahou apod.

Dále v prostoru fitka můžete využít masérských služeb paní Ivety Burešové, nebo paní Marcely Černé.

To vše na ploše 588 m2.